Uvodní fotka obyvacího pokoje
Uvodní fotka designérky Kosové v kuchyni
Uvodní fotka moderní hnědé kuchyně

Koupelny

Koupelna by nepochybně měla být jedním z těch nejpříjemnějších míst v bytě. Existuje něco lepšího než teplá horká vana po náročném dni? Za svou návrhářskou kariéru jsem už vytvořila a realizovala nespočet různých koupelen. Ať už jsou tedy vaše dispoziční prostory malé či velké, typické či atypické, společně se ke správnému návrhu ideální koupelny dopracujeme.

Potřebujete poradit s vhodným koupelnovým a sanitárním vybavením? Hledáte ty správné kachličky? Potřebujete plány pro vodaře a eliktrikáře? V tom případě mě neváhejte kontaktovat.

Kromě grafického 3D návhu Vám připravím podklady pro vodaře a elektrikaře. Samozřejmostí je také propočet potřebného počtu kachliček a detailní kladečský plán. A jelikož vím jak je dnes komplikované najít spolehlivé a precizní řemeslníky, díky svým zkušenosti Vám na ně předám kontakty či je případně přímo zajistím.

Pro více informací a referenční obrázky návrhů a realizací pokračujte na témata: Kuchyně, Koupelny a Ostatní prostory. Zároveň zde naleznete přibližný Ceník mnou nabízených služeb a také Kontakt.