Návrhy a realizace moderních kuchyní jsou pro mě každodenní záležitostí. V uplynulých letech jsem pracovala se stovkami různých klientů a interiérů. Pokaždé se nám podařilo vytvořit kuchyňský prostor k celkové spokojenosti zákazníka. Ať je vašim požadavkem moderní, pastelově čistá kuchyňská linka nebo dáváte přednost přírodním materiálům, společně ideu vaší vysněné kuchyně zrealizujeme.

V minulosti jsem převážně spolupracovala s českou firmou Koryna, pro kterou jsem jako oficiální prodejce vedla do roku 2011 její ostravské pobočky kuchyňských studií. Nyní spolupracuji s kvalitními a prověřenými českými dodavateli v čele s moravskoslezskou spolehlivou firmou K-interier.

Ukázky mých prací si můžete prohlédnout tady na stránkách nebo také v archívu České televize, se kterou jsem spolupracovala na několika dílech pořadu Bydlení je hra. Pro další ukázky nebo návrh interiéru mě neváhejte kontaktovat prostřednictvím formuláře ZDE. Pro více informací a referenční obrázky návrhů a realizací dalších prostor pokračujte na témata: Koupelny a Ostatní prostory.