Jednoho dne se seniorský mistr světa ve stolním tenisu Karol Korbel, samozřejmě s manželkou Libuškou, rozhodl vrátit zpět do České republiky. Do kraje, kde vychoval své dva syny, z nichž ten starší je náš nejúspěšnější hráč stolního tenisu.

Chtělo to jen vybrat byt a narazit na Kateřinu Kosovou

A byl to náraz, jak se patří! V krásné novostavbě s výhledem na celou Ostravu bylo třeba zařídit vše. Dostali jsme volnou ruku, i když padlo pár požadavků a samozřejmě také finanční limit. Konzultace byly příjemné a nesly se v přátelském duchu, občas i se sportovní tematikou. Není divu, budeme ještě přeci muset někam umístit tu stovku vítězných pohárů, které se už nevešly do kuchyně, šatních skříní, ložnice a koupelny.

Kuchyň 10

Co už je hotovo a co manžele Korbelovy ještě čeká

Realizační tým Design Kosová
Realizační tým Design Kosová

Zatím jsme realizovali kuchyňskou část, úložné prostory vstupu a krásné dlouhé chodby. Naši vážení klienti se tedy mohli nastěhovat. Za odměnu nám už i uvařili výbornou kávu ve vestavném kávovaru Electrolux a přitom jsme si povídali, jakou část bytu ještě klienti chtějí upravit. Paní Libuška si přeje dovybavit koupelnu, a tak se určitě i vy dočkáte toho, jak tato realizace dopadla.

Potřebujete také zrealizovat kuchyň nebo koupelnu? Kontaktujte mne.